Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Середа, 22 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатець намагався вивезти до Італії 605 пачок цигарок

травня 25
18:30 2018

Хитрощі, до яких вдаються правопорушники з метою незаконного заробітку, вкотре викрили прикордонники Чопського загону. Учора вдень у пункті пропуску "Тиса" правоохоронці виявили у мікроавтобусі"MercedesSprinter" спеціально облаштований тайник. Саме у ньому 35-річний українець намагався поза прикордонно-митним контролем вивезти до Італії чималу партію цигарок. З цією метою у паливному баку транспортного засобу було вирізано отвір, де й приховали контрабандний тютюн. Щоб сховок не кидався в очі під час перевірки автомобіля, його за допомогою клеюзамаскувалисаморобною пластиною. Прикордонникам довелось її демонтувати, щоб отримати доступ до тайника. Всередині паливного баку "зелені кашкети" віднайшли 605 пачок сигарет "Marlboro" та "Winston".

У встановленому законодавством порядку мікроавтобус "MercedesSprinter" 2002 року випуску та виявлені у ньому цигарки вилучено співробітниками ДФС. Відтак, замість заробітку наш співвітчизник зазнав збитків на загальну суму понад 146 тисяч гривень.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...