Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

Дві партії контрабандного тютюну з боєм конфіскували прикордонники на Буковині

квітня 23
12:30 2018

Упродовж останньої доби у двох випадках охоронці кордону виявили  майже 20 тисяч пачок контрафактного товару. Затримання відбулися на ділянках відділів прикордонної служби "Селятин" та "Красноїльськ" у Чернівецькій області. В одному з випадків, була помітна  зухвалість ділків,  яка змусила прикордонників здійснити попереджувальні постріли  вгору.

На даний час тривають заходи щодо встановлення причетних осіб до цієї протиправної діяльності. Сигарети передано представникам фіскальної служби, повідомили з прес-служби Чернівецького прикордонного загону.

Вочевидь, від відчаю значних фінансових втрат зловмисники вирішили попсувати прикордонну інфраструктуру. Тож близько 21:00 години прикордонний наряд відділу "Красноїльськ" виявив значну кількість фіктивних відбитків на контрольно-слідовій смузі, без перетину державного кордону,. Також зловмисники пошкодили загороджувальний паркан.

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...