Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

Працівники Львівської митниці припинили тютюновий вояж контрабандистів

квітня 19
10:55 2018

Упродовж доби працівники митниці викрили три спроби незаконного переміщення сигарет.

Так, у пункті пропуску "Рава-Руська – Гребенне" у двох випадках вилучено понад 650 пачок сигарет. Їх намагались вивезти з України мешканці Тернопільщини. В одному випадку 30-річний чоловік приховав цигарки в задніх дверях автомобіля "Ford Transit Connect", в іншому – 40-річний громадянин для переміщення майже 500 пачок змайстрував тайник у плитах з полістиролу, які перевозив автомобілем "Volkswagen LT28".

Ще понад 200 пачок сигарет митники знайшли у конструктивній порожниніавтомобіля "RENAULT TRAFIC". Їх намагався перемістити 36-річний мешканець Рівненщини через пункті пропуску "Краковець – Корчова". 

Отже, громадяни України намагались перемістити сигарети через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів та засобів, що утруднюють виявлення товарів та з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Такі їх дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Сигарети вилучено. Справи скерують до суду.

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...