Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Вівторок, 18 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Як живуть бійці на Рівненському полігоні, перевірили прокурори (Фото)

березня 16
11:42 2018

На початку березня нинішнього року військовослужбовці і волонтери у соцмережах та ЗМІ повідомили про погіршення санітарно-гігієнічних та соціально-побутових умов бійців на військовому полігоні "Широкий лан", що на Миколаївщині.

Тож, аби попередити виникнення подібних побутових умов на Західній Україні, 14 березня представники військової прокуратури Рівненського гарнізону здійснили виїзд до Рівненського загальновійськового полігону в с. Нова Любомирка, повідомили з прес-служби військової прокуратури ЗРУ.

На місці прокурори перевірили умови розміщення в польових умовах особового складу 14 окремої механізованої бригади, яка наразі проходить там бойове злагодження. Здійснили також особистий прийом громадян.

Відтак на зібранні захисників держави на території полігону говорили про проблемні питання щодо соціального та правового забезпечення військовослужбовців, у тому числі учасників АТО. Також прокурори надали відповідні роз'яснення з проблемних питань, які порушували бійці.

Подібні новиниПопулярні новини

В Ужгороді злодій, втікаючи з чужого будинку, зачепився на паркані (Фото)

    В

Про цей курйозний випадок повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.   В Ужгороді, невідомий проник до чужого подвір'я, а втікаючи – повис на ...