Погода Ужгород, Закарпаття -4 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 20 січня 2019 року
  Останні новини:
   

Медична допомога на селі стала доступнішою (Фото)

січня 12
12:35 2018

Новий пункт екстреної медичної допомоги запрацював на Виноградівщині в с.Великі Ком'яти. Сучасний євроремонт у приміщеннях зроблено за рахунок обласного та місцевих бюджетів. Забезпечення транспортом, паливно-мастильними матеріалами, медикаментами та необхідним устаткуванням, як і всіх пунктів "швидкої" в області – централізовано за рахунок  Закарпатського центру екстреної медичної допомоги.

Як зазначив начальник Виноградівської станції екстреної медичної допомоги Василь МАРКОВИЧ, медики "швидкої"  обслуговуватимуть 4 села: Великі Ком'яти, Онок, Боржавське та Шаланки із загальною кількістю 18,5 тисяч населення (при нормативі 10 тис. населення). Донедавна в районі працювали сім бригад екстреної меддопомоги із них чотири – були розташовані у селах. "Тепер покращиться доступність селян до меддопомоги, оскільки додалася фельдшерська бригада, яка працюватиме цілодобово", - зазначила начальник Виноградівського відділу охорони здоров'я Леся КОРОЛЕВИЧ

А директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Володимир МАРКОВИЧ, вітаючи селян та медиків із приємною подією зауважив:

– Ми стараємося покращити надання медичної допомоги, оскільки це стосується кожної людини: і ненародженої, і тієї, що вже збирається за земну межу... Прагнемо аби медицина була на високому рівні і допомагала всім, хто цього потребує. На мій погляд, екстерна медична допомога працює чи не найкраще серед всієї галузі. Ці фахівці завжди приїдуть, допоможуть, а за потреби - госпіталізують.  Ми спільно працюємо на те, щоб всі були здоровими і медична допомога надавалась якісно і вчасно.   

Також  з відкриттям пункту екстреної медичної допомоги ком'ятчан привітали голова облради Михайло Рівіс, керівники Виноградівського району Михайло Русанюк і Віталій Любка, депутат облради Наталія Костелеба-Веремчук, директор Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Фома Білинець, головний лікар Виноградівської районної лікарні Надія Онисько, керівник Виноградівського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Попдякуник та представники місцевої влади та громади.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Автоаварія у центрі Львова: автівка від удару повалила паркан

    Автоаварія

На щастя, ніхто не загинув, інформує  ГУНП у Львівській області. У Львові, на перехресті вулиць Антоновича та Кульпарківської, у суботу, 19 січня, сталась ...