Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 26 травня 2018 року
 Останні новини:

На Рівненщині знайшли партію бурштину на 10 мільйонів гривень

грудня 07
09:58 2017

Люди, яуі назвалися власниками бурштину запевняли, що привезли його з Азії. Утім правоохоронці переконані, що каміння нелегально видобуте в Україні для подальшої переправки за кордон. Партія, вагою понад тонну, оцінюється приблизно в 10 млн гривень.

У Департаменті захисту економіки Національної поліції України розповіли подробиці цієї резонансної справи, інформує "Прес-центр".

Упродовж року правоохоронці не раз документували факти незаконного видобутку бурштину у північних районах Рівненської області, затримували копачів та вилучали обладнання для його видобування. У деяких випадках старателі чинили опір правоохоронцям. Пізніше встановили, що усе це "сонячне" каміння зберігали та обробляли у підпільних цехах Рівного, Рівненського і Сарненського районів. Тож минулого вівторка провели там обшуки. Підчас цих слідчих дій знайшли та вилучили більше тонни обробленого і необробленого бурштину різної фракції, мотопомпи та пристосування для видобутку каміння. Правоохоронці кажуть, що це одна із рекордних партій за останні роки.

Також у поліції кажуть, що під час обшуку на одному з об`єктів вони знайшли сумнівні документи, що свідчать про, нібито, імпорті бурштину з країн Азії. Однак оброблені камені точно були українського походження і їх готовили для відправки за кордон. Поліція почала розслідування, встановлюють осіб, які організували незаконну діяльність та функціонування цих підпільних цехів.

Подібні новиниПопулярні новини

У розважальному закладі в Рівному побили чоловіка

    У

Ще 12 травня під час відпочинку у розважальному закладі Рівного одному з чоловіків завдали тяжких травм. 35-річний рівнянин розповів ...