Погода Ужгород, Закарпаття 27 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 16 серпня 2018 року
  Останні новини:
   

На Рівненщині знайшли партію бурштину на 10 мільйонів гривень

грудня 07
09:58 2017

Люди, яуі назвалися власниками бурштину запевняли, що привезли його з Азії. Утім правоохоронці переконані, що каміння нелегально видобуте в Україні для подальшої переправки за кордон. Партія, вагою понад тонну, оцінюється приблизно в 10 млн гривень.

У Департаменті захисту економіки Національної поліції України розповіли подробиці цієї резонансної справи, інформує "Прес-центр".

Упродовж року правоохоронці не раз документували факти незаконного видобутку бурштину у північних районах Рівненської області, затримували копачів та вилучали обладнання для його видобування. У деяких випадках старателі чинили опір правоохоронцям. Пізніше встановили, що усе це "сонячне" каміння зберігали та обробляли у підпільних цехах Рівного, Рівненського і Сарненського районів. Тож минулого вівторка провели там обшуки. Підчас цих слідчих дій знайшли та вилучили більше тонни обробленого і необробленого бурштину різної фракції, мотопомпи та пристосування для видобутку каміння. Правоохоронці кажуть, що це одна із рекордних партій за останні роки.

Також у поліції кажуть, що під час обшуку на одному з об`єктів вони знайшли сумнівні документи, що свідчать про, нібито, імпорті бурштину з країн Азії. Однак оброблені камені точно були українського походження і їх готовили для відправки за кордон. Поліція почала розслідування, встановлюють осіб, які організували незаконну діяльність та функціонування цих підпільних цехів.

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині диверсант намірявся підірвати атомну електростанцію

    На

Мешканець Вараша на Рівненщині намірявся підірвати атомну електростанцію.На вирок суду обвинувачений чекає під вартою. Слідчі дії встановили, що ...