Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
Субота, 25 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Львівські митники викрили автівкових шахраїв

жовтня 30
17:08 2017

Упродовж останнього тижня з 23.10.2017 по 29.10.2017 працівники Львівської митниці ДФС виявили 4 діяння, що містять ознаки злочину, за ознаками ст. 358 ККУ (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), інформує ГУ ДФС у Львівській області.

Так, в одному випадку громадянин України надав митним органам довідку про знищення автомобіля "Ford Galaxy" в зоні АТО. Після перевірки встановлено, що насправді такої не видавали.

Також працівники митниці виявили три підроблені доручення на право користування автомобілями "FIAT BRAVO", "VW Passat" та "DAIMLERCHRYSLER 270 CDI". В усіх випадках громадяни України надавали доручення, завірені польськими нотаріусами, хоча ті насправді таких доручень не видавали і не завіряли.

Загалом з початку 2017 року митниця виявила 233 діяння, що містять ознаки злочину, з них за 97 за ознаками ст. 358 Кримінального кодексу України.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: офіційне сторіччя назви міста

    Втрачений

Коли з'явилася назва "Ужгород"? Хто її вигадав? Впевнена – якщо звернутися з цим питанням до перехожих на вулиці, багато хто навіть приблизного віку цієї ...