Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 19 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Баранинська ТВК скасувала реєстрацію одного із кандидатів-"двійників"

жовтня 12
15:18 2017

10 жовтня Баранинська сільська виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати по виборчому окрузі №3 Івана Бисаги (самовисуванець) на підставі його письмової заяви від 9 жовтня.

Згідно з частиною 3 статті 47  Закону України "Про місцеві вибори" територіальна виборча комісія може скасувати рішення про реєстрацію кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости не пізніше ніж за 18 днів до дня голосування (до 10 жовтня включно), інформує сайт ОПОРА.

Відповідно, за 26 депутатських мандати на виборах до сільської ради Баранинської ОТГ Закарпатської області змагатимуться 154 кандидати у депутати.

Нагадаємо, по третьому виборчому окрузі (село Баранинці) було зареєстровано кандидатів-самовисуванців з однаковими прізвищами - так званих "кандидатів-двійників": Бисагу Юрія Юрійовича, Бисагу Івана Михайловича та Бесагу Юрія Петровича. Тепер, на окрузі залишилось  двоє кандидатів зі схожими прізвищами: Юрій Бисага та Юрій Бесага.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює "гаряча лінія", на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Довідково

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об'єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об'єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ужгородських квіткарів Гойто (Фото)

    Втрачений

  Працюючи над матеріалами "Втраченого Ужгорода", спілкуючись з людьми, котрі проживали в нашому місті ще в дорадянський період, в їхніх розповідях часто ...