Погода Ужгород, Закарпаття 18 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 19 липня 2018 року
  Останні новини:
   

На Закарпатті планують провести Кубок Східної Європи з дрон-рейсингу

серпня 04
14:10 2017

1-3 вересня на найкращі українські та європейські пілоти зійдуться у видовищному поєдинку сучасних технологій на швидкостях більше як 100км/год. Така подія на рівні європейського чемпіонату відбудеться вперше в Україні.

"Для проведення Чемпіонату світу з дрон перегонів 2016 року, що відбувся на Гаваях, місцем для траси було обрано Кualoa ranch (ранчо Коалоа). Це місце те проходили зйомки таких фільмів як "Jurassic park" (Парк Юрського періоду), серіалу "Lost" (Загублені). 

Для проведення Чемпіонату Європи з дрон перегонів 2016 року - було обрано всесвітньо відомий острів Ібіца. 
Останні кубок Європи було проведенно у Франції на Єлисейський полях. Така тенденція чітко показує, що світові та Європейські асоціації роторних відів спорту обрали стратегію використання проведення замагань з дрон перегонів для інноваційного розширення промоції найбільш туристично привабливих локацій", - зазначив директор з розвитку "Української Асоціації Дрон Перегонів" Олексій Єрмілов.

Провести такий івент випало честь Закарпаттю. Трасу для перегонів планують облаштувати у рові Ужгородського замку.
"Ужгородський замок на Закарпатті - є унікальною пам'яткою історичної спадщини України. Проведення першого в Україні Кубку східної Європи на території музейного комплексу відкриває можливості "динамічного розвитку" музею. Траса, що проходить тисячолітнім захисним ровом - інноваційно переосмислює сучасну функцію захисту середовища. А саме - там де відбувається сучасний поступ, там все безпечно. Територія розвивається", - коментує головний організатор ":DRONEVAR" Євген Забарило.

"Траса буде цілком безпечною для учасників, глядачів та пам'ятки архітектури. Учасники будуть знаходитися у спеціально облаштованій зоні, а глядачів від траси відділятиме захисна сітка, висотою більше п'яти метрів.", - зазначив спортивний і технічний директор "Української Асоціації Дрон Перегонів" Ілля Дашивець.

Організатори кажуть, що особливості локації дозволяють прокласти цікаву конфігурацію в усіх трьох площинах. Це забезпечить можливість використання не тільки стандартних воріт, але й гравітаційних гейтів, у які пілотам доведеться падати, використовуючи тільки силу тяжіння. А деякі ворота будуть знаходитись горизонтально на вертикальних площинах, що стане викликом для пілотів, адже такого в історії українського роторного спорту ще не було.

"На облаштування дрон-рейсингового майданчика піде більше сотні тисяч гривень. Зараз ми працюємо у режимі переговорів з партнерами. Необхідне обладнання для траси, ворота, захисні конструкції, системи телеметрії, засічки часу, передатчики відеосигналу, обладнання піт-зони, де пілоти готуються до старту та обслуговують техніку – це все масштабний процес, який потребує матеріальних вкладень", - коментує Ілля Дашивець.

Огранізатори кажуть, що остаточну кількість пілотів буде відомо за тиждень до події. Наразі триває реєстрація. Планують завезти більше 50 пілотів з України, Європи та навіть чемпіона світу з дрон-рейсингу Чада Новака з Австралії.

Наразі організатори ведуть перемовини з обласними керманичами. Останнє слово – за владою, а майбутнє – за інтелектом, розвитком та вмінню своєчасно реагувати, переконані засновники ":DRONEVAR".

 

Подібні новиниПопулярні новини

Біля Львова сталася смертельна ДТП (Фото)

    Біля

Маршрутка Львів – Жовква на смерть збила пішохода. ДТП сталася сьогодні, 18 липня, близько обіду в с. Великий Дорошів. Там  водій маршрутки сполученням ...