">
Погода Ужгород, Закарпаття 5 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 25 листопада 2017 року
 Останні новини:

Депутат Львівської обласної ради буде судитися з... облрадою

липня 06
09:17 2017

Депутата Львівської облради Роман Кізима, який очолював комісію з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики, усунули з цієї посади.

Обранець заявив, що кілька місяців тому один з працівників ЛОДА заявив про бажання перейти працювати в іншу комісію. Його підтримала обласна рада. На останній комісії вже Роман Кізима звернувся до голови облради, адже хотів дізнатись чи є ще заяви на переходи в інші комісії. Йому дали негативну відповідь, повідомляє "Львівські".

Та вже на наступній сесії, коли Кізима був відсутній, було винесено 20 заяв про перехід депутатів в інші комісії, а його самого усунули з посади голови комісії. Звільнений вважає таке рішення сесії неправомірним, тож має намір цього тижня подати заяву дл Окружного адміністративного суду. Він також зазначив, що через це рішення сесії дві комісії стали практично недієздатними, бо в них залишилось по один-два депутати. 

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: меблева фабрика і футбольний клуб Іштвана Бегуна

    Втрачений

Минулого разу "Втрачений Ужгород" вже розповідав про ужгородську родину Бегунів, точніше, про взуттєвого майстра Яноша Бегуна, котрий виготовляв взуття, ...

завантаження...