">
Погода Ужгород, Закарпаття 8 °C
прозахід
новини західної україни
П'ятниця, 15 грудня 2017 року
 Останні новини:

В Ужгороді презентують стратегію розвитку міста

червня 19
10:24 2017

19 червня о 18:00 ужгородська команда програми "Школа Мерів" 2016 року презентує Стратегію розвитку "Ужгород –місто без кордонів", яка за оцінками експертів ввійшла до четвірки кращих в Україні. Презентація розроблена у співпраці зі Студією Домініка Левицького та відбудеться у новому стилі "Ужгород говорить багатьма мовами". У рамках презентації стратегії, о 19:00 буде проведено ділову гру для дітей і молоді "Ідеальне місто".

До участі запрошуються усі охочі!

Захід відбудеться в рамках Програми "Майстерня міста Ужгород" за адресою: наб. Незалежності, 6 (біля ЦНАП, колишнього приміщення Укртелекому)

Довідка: "Школа Мерів" – це інноваційна освітня програма, покликана підготувати діючих міських голів та кандидатів у мери разом з їх командами до управління містами в умовах децентралізації за сучасними стандартами публічного адміністрування шляхом навчання, стажування, вирішення кейсів та підготовки ними стратегій розвитку місцевих громад.

Структура навчання складається із трьох частин: І) 8 навчальних модулів; ІІ) стажування в муніципалітетах Польщі; ІІІ) розробка стратегії розвитку міста та проекту вирішення однієї з ключових проблем міста. У 2016 році навчання проходило у найкращій бізнес-школі України – у Міжнародному Інституті Менеджменту "МІМ–Київ".

У конкурсному відборі 2016 року взяли участь 34 команди з 17 областей України, включаючи 6 обласних центрів: Херсон, Харків, Полтава, Київ, Ужгород, Івано-Франківськ. У відборі взяли участь 9 команд, очолюваних жінками, та 25, де лідерами були чоловіки. За місце у Школі Мерів боролися команди 11 міських голів, але пройшли конкурсний відбір лише 6.

Ужгородську команду у програмі "Школа Мерів" у 2016 році представляли:

Лідер, кандидат на посаду міського голови Ужгорода, к.н.держ.упр., доцент кафедри політології і державного управління УжНУ – Надія Попадюк.

Координатор, підприємець – Ігор Ключевський.

Аналітик, голова правління громадської організації "Закарпатська громада" – Борис Кондратюк.

Інженер/проектувальник, підприємець – Остап Палінчак.

Радник, менеджер-економіст – Віталій Тетяниченко.

Ужгородська команда – це команда громадських діячів, які мають багаторічний досвід роботи та реалізації проектів на благо міста та його жителів!

Прес-служба Міста без кордонів

Подібні новиниПопулярні новини

84 тисячі доларів США та 20 тисяч євро незаконно перевозили в рюкзаку (Фото)

    84

Учора, 13-го грудня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення "Рава-Руська- Гребенне" під час митного контролю легкового автомобіля  працівники ...

завантаження...