Гран-прі “Книги-фест-2017” отримало видавництво «Карпати»

Опубліковано:

Вчора, 25 травня, завершила свою роботу шоста ужгородська книжкова виставка “Книга-фест-2017”, підсумком якої стало традиційне визначення і нагородження переможців конкурсу “Фест-книга”. Експертне журі обрало переможців у 13 номінаціях.
Переможців конкурсу привітали та вручили їм відзнаки виставки виконувач обов'язки голови Закарпатської облдержадміністрації Олександр Петік і Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Отже, основну нагороду у номінації “Фест-книга – 2017” здобуло Всеукраїнське державне видавництво “Карпати” з художнім альбомом”Йосип Бокшай. Художник правди. Людина правди”.

У номінації “Книга – симпатія відвідувачів виставки” перемогло “Видавництво Олександри Гаркуші” з фотоальбомом “Флоріан Заплетал. Міста і села Закарпаття”. Тому ж видавництву журі віддало перевагу у номінації “Літературно-художнє видання: проза” з другою антологією артфесту”Березневі коти”.

Також було проведено конкурс конкурсу на кращу ілюстрацію до книги серед юних художників. Відзнаку у номінації “Майбутній ілюстратор книги” отримала Еліна Єлецька за ілюстрації до твору Галини Малик “Дивний звір”.

У номінації “Краще видання закарпатського автора або книга про Закарпаття, видана за межами області” перемогу здобуло видавництво “Навчальна книга – Богдан” із Тернополя з повістю Олександра Гавроша “Пригоди тричі славного розбійника Пинті”.

Серед переможців цьогорічного конкурсу у номінації “Животворне минуле” – видавництво “Карпати” з унікальним виданням “Августин Волошин: Два ювілеї”; у номінації “Перекладне видання”  – “Видавництво “Патент” з книгою ГастонаШеро “Арія Вертера”; у номінації “Наукове видання” – “Видавництво Валерія Падяка” з книгою”Євреї та українці. Тисячоліття співіснування”;у номінації “Видання публіцистики” -Ужгородське видавництво “РІК-У” за збірник матеріалів “Іван Чендейу колі сучасників”.

У номінації “Наукове видання” з книгою Дмитра Федаки “Українське красне письменство Закарпаття: літературні портрети й ескізи” та номінації “Видання з мистецтвознавства” – з працею “Митець з гуцульського Парижа” кращим визнано видавництво “Тімпані” та КП “Ужгородська міська друкарня” з книгою “Мишка Мімі” Марії Раді у номінації “Видання для дітей” та “Контрабанда слова” Василя Кухти у номінації “Літературно-художнє видання: поезія”.

Про Захід