Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Серед переможців книжкового рейтингу України «Книжка року-2016» - закарпатці

лютого 23
09:23 2017

Стали відомі переможці одного з найпрестижніших книжкових рейтингів України – "Книжка року-2016". Серед переможців є і видання закарпатців – Олександра Гавроша, Мирослава Дочинця, Оксани Луцишиної та краєзнавча книга "Видавництва Олександри Гаркуші".


 Кращими серед краєзнавчої, туристичної літератури у номінації "Візитівка" стали книги "Видавництва Олександри Гаркуші" - Флоріан Заплетал "Дерев'яні церкви Закарпаття" та "Міста і села Закарпаття".


 У трійку кращих увійшла ще одна книга цього видавництва – "Легенди Срібної Русі" Олександра Гавроша. Це видання посіло третє місце серед 66 творів для школярів середніх класів у номінації "Дитяче свято". Попереду тільки "Шалахмонеси" Григорія Фальковича та "Гаррі Поттер і філософський камінь. Велике ілюстроване видання" Дж.К.Ролінг. До слова, книга "Легенди Срібної Русі" стала кращою дитячою книгою у конкурсі "Книга на Миколая" та на фестивалі "Книга-фест-2016".


У номінації "Красне письменство" одними з кращих стали двоє закарпатських прозаїків: Оксана Луцишина з  романом "Любовне життя" та Мирослав Дочинець з книгою "Мафтей. Книга написана сухим пером".

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...