Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Старшокласників будуть профорієнтувати

червня 03
14:24 2016

Програма з профорієнтації школярів найближчим часом буде апробуватися в українській середній школі. Про це заявила Лілія Гриневич, міністр освіти  України, під час участі у конференції "Майбутнє України: моя кар'єра і внесок" . Урядовець прокоментувала цю новацію,  пояснивши, що сучасний світ стрімко розвивається, багато професій і навичок дуже швидко стають неактуальними і застарілими.  Щоб "втриматись" доводиться міняти професію, подеколи й  кілька разів.  Це треба сприйняти без зайвого драматизму, каже вона. Можна довго працювати в одному напрямку, а потім обрати принципово інший.  Для цього вибору, пояснює міністр, треба вчитися розуміти себе, свою особистість, свої уміння і нахили.

Міністерством ведеться робота щодо цього питання. Розпочато проект  Skills Academy (ним займається Інститут модернізації змісту освіти), який спробує ввести в українських школах профтестування. Це необхідно, стверджує Лілія Гриневич, хоча б для того,щоб кожен старшокласник замислився про своє майбутнє і зміг вдало обрати собі професію.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...