Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Середа, 19 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Занедбана будівля дитсадка стала власністю родини секретаря Ужгородської міськради (Фотофакт)

червня 29
11:03 2015

Будівля колишньої освітянської бухгалтерії на вул. Закарпатській, 22, опинилася у зовсім занедбаному вигляді – вікна розбиті, територія заростає чагарниками. Про теперішній стан приміщення свідчать фото, зроблені нещодавно.

На початку Незалежності, як відомо, у цьому приміщенні розташовувався дитячий садок. Згодом його закрили, там почала працювати освітянська бухгалтерія. Потім її із приміщення теж виселили, воно стало довгий час пустувати.

Станом на сьогодні будівля не є муніципальною власністю – вона належить родині теперішнього секретаря Ужгородської міської ради Богдану Андріїву, який обрався як представник Партії регіонів. 

Як повідомив журналіста сам Богдан Андріїв, будівлю на аукціоні приблизно у 2007 році купила його дружина – підприємець Влада Андріїв

Варто нагадати, на той час – каденції мера Сергія Ратушняка, Богдан Андріїв також був депутатом міськради – як представник партії "Наша Україна".

Хоча приміщення на Закарпатській, 22 – приватна власність, земля під ним та територія подвір'я формально все ще належить громаді. 

На засіданні 7 листопада 2014 року депутати міськради рішенням №1507 (пункт 1.9) дозволили Владі Андріїв розробляти проект землеустрою щодо отримання цієї ділянки у користування на правах оренди. 

На останньому засіданні – 19 червня – на сесію було винесене питання уточнення площі землі – із 0,1000 га до 0,1070 га. Втім це земельне рішення не набрало достатньої кількості голосів.

Ярослав Гулан

для "Про Захід"

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканця Львівщини знайшли мертвим із сорока ножовими пораненнями

    Мешканця

У Жидачівське відділення поліції 16 червня надійшло повідомлення від 32-річного жителя міста Ходорів про те, що його 57-річний батько, який проживає окремо, не ...