Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Соціально відповідальний бізнес від «Нобілекс» – здорова вода для маленьких ужгородців (Фото)

березня 25
16:58 2019

 

Днями 24 школи та садочки, а також Ужгородський пологовий будинок і багатоповерхівка (вул. Заньковецька 76/74) отримали водоочисний пристрій Іонімакс у рамках соціального проекту від "Нобілекс".

Ініціатором благодійної акції в межах Ужгорода та району є генеральний директор компанії "Нобілекс" Андрій Півень, який особисто зустрівся з освітянами та головним лікарем пологового будинку. Окрім пристрою, компанія профінансувала його установку з дотриманням всіх санітарних та технічних вимог.

Іонімакс – це інноваційна розробка словацького вченого Ф. Панчурака, яка отримала українські та міжнародні сертифікати якості. Технічною мовою – це пристрій для обробки питної води, який іонізує воду та відновлює її молекулярну структуру, запобігає утворенню водяного каменю у трубах та приладах. Мовою лікарів – це знезараження, покращення обміну речовин та пришвидшення детоксикації. Мовою батьків – це мінус одна турбота про воду, яку п'є дитина.

"Я сам батько трьох дітей і розумію необхідність піклування про їхнє здоров'я. Мені важливо, на якій воді готується їжа у садочках і школах, та яку воду п'ють мої діти, щоб втамувати спрагу. Тому місія соціального проекту – це, перш за все, турбота про здоров'я підростаючого покоління", – зазначає Андрій Півень.

Отримати більше інформації про пристрій, його технічні властивості, ознайомитися з усіма сертифікатами та свідоцтвами можна на сайті.

Соціальний проект набув чималого розголосу. Директори шкіл та садочків висловлюють подяку на своїх сторінках у соцмережах.

Список закладів, які отримали водоочисний пристрій Іонімакс

 1. Ужгородський пологовий будинок
 2. Житловий будинок на вул. Заньковецька 76/74
 3. ДНЗ №8 "Дзвіночок"
 4. ДНЗ №12
 5. ДНЗ №29 "Дивосвіт"
 6. ДНЗ №38
 7. ДНЗ №39 "Журавлик"
 8. ДНЗ №42 "Джерельце"
 9. НВК "Первоцвіт"
 10. Дитячий садочок "Ластовічка"
 11. Ужгородська спеціальна школа-інтернат (для дітей із вадами слуху)
 12. Лінгвістична гімназія імені Т. Г. Шевченка
 13. Ужгородська класична гімназія
 14. ЗОШ №8
 15. ЗОШ №12
 16. ЗОШ №15
 17. ЗОШ №19
 18. Школа та садок с. Паладь-Комарівці
 19. Сторожницька ЗОШ
 20. Сторожницький ДНЗ
 21. Шишлівська ЗОШ
 22. Шишлівський ДНЗ
 23. Галоцька ЗОШ
 24. Сюртівська ЗОШ

Про Захід вже писав, що в Ужгороді 24 навчальні заклади отримали пристрої для очищення води. Як це було, можна подивитися у відео.

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...