Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Середа, 22 травня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді у скансені започатковують "дитячі" дні

березня 11
15:11 2019

В ужгородському скансені розпочинається реалізація грантового проекту "Дитячі дні в ужгородському скансені"

Проект реалізовуватиметься за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. 
Проект спрямований на дитячу аудиторію та передбачає запровадження у музеї Школи юного екскурсовода, підготовку та видання дитячого путівника по музею "Ремесла та промисли Закарпаття", розробку та друк буклетів з квестом-маршрутом для 3-ох вікових категорій дітей, що зробить огляд експозиції музею певною грою у пошуках найцікавіших експонатів.  Даний проект дасть змогу дітям за допомогою освітнього гуртка та цікавої гри дізнаватися про архітектуру, побут та традиції Закарпаття. 
Завершальним етапом проекту стануть "дитячі" дні в музеї, коли діти зможуть використати отримані знання в "Школі юного екскурсовода", відчути себе в ролі справжнього музейного працівника та проводити підготовлені ними екскурсії для дітей та дорослих. Всі учасники "Школи юного екскурсовода" будуть нагородженні грамотами та призами. Також протягом трьох днів всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах до Міжнародного дня захисту дітей (гончарство, розпис посуду, виготовлення екоторбинок та іграшок), що відбуватимуться на території музею. 
Партнер проекту – ГО "Щасливі діти". 
Слідкуйте за нашими анонсами, незабаром ми оголосимо набір до першої музейної "Школи юного екскурсовода". 

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...