Погода Ужгород, Закарпаття 21 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

В Ужгороді до гастрофестивалю долучилися лісівники

січня 10
18:34 2019
 
Сьогодні, 10 січня, в Ужгороді перед Закарпатською державною обласною адміністрацією уже другий день поспіль проходить ІІ Міжнародний гастрономічний і колядницький фестиваль "Василля".
 
Мед та медову продукцію, різновиди закарпатських вин, сирів, чаїв та наїдків представляють кращі господарі з усієї Закарпатської області. Учасниками ярмарку на свіжому повітрі стали й представники лісового господарства Закарпатської області, які презентували себе вперше. Так лісівники завітали на ярмарок з дарами лісів.
 
Лісівники презентували ягоди, білі гриби, чаї з лісових ягід та трав, мед та вироби з деревини. Директор ДП "Ужгородський лісгосп" Василь Кий підкреслює, що презентація лісової продукції має на меті саме виховну функцію. Щира вдячність очільнику області Геннадію Москалю та начальнику Закарпатського ОУЛМГ Валерію Мурга за можливість взяти участь у ФЕСТі. Окремі слова подяки лісівничому колективу, хто брав участь у підготовці до фестивалю.
 
До п'ятниці до "Василля" приєднаються гості з різних куточків України, області й з-за кордону – Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини, Угорщини, Чехії, Словаччини... Зі смачними наїдками і оригінальним крамом вони вітатимуть гостей ярмарку. Поки що фестиваль частує, а вже відзавтра почне колядувати, щедрувати і тішити присутніх концертною програмою.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМ

Подібні новиниПопулярні новини

Ужгородський замок знову став місцем археологічних розкопок (Фото)

    Ужгородський

На території Ужгородського замку знову працюють археологи – тиждень тому там продовжили розпочату минулоріч археологічну експедицію, яка досліджує руїни ...