Погода Ужгород, Закарпаття 5 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 17 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Платежі до бюджетів зараховуються виключно на нові рахунки, відкриті на балансі центрального Казначейства України

грудня 07
15:42 2018

 

В ГУ ДФС у Закарпатській області повторно повідомляють, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів закінчився 11 вересня 2018 року, в зв'язку з чим податки, збори, платежі до бюджетів зараховуються виключно на нові рахунки, відкриті на балансі центрального Казначейства України (МФО 899998).

Звертаємо увагу, що деякі платниками податків продовжують сплачувати податки і збори, контроль за справлянням яких покладено на органи ДФС, на старі бюджетні рахунки, відкриті з МФО відмінному від 899998. Такі кошти не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез'ясовані надходження.

При цьому наголошуємо, що нові бюджетні рахунки, розміщені на офіційному суб-сайті "Територіальні органи ДФС у Закарпатській області" єдиного веб-порталу ДФС України в розділі "Бюджетні рахунки" http://zak.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ та в центрах обслуговування платників податків.

ДФС у Закарпатській області

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині двоє молодиків сильно побили односельця (Фото)

    На

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що близько третьої години ночі у квартирі, яку винаймав 22-річного чоловік, пролунав дзвінок. Не очікуючи ...