Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Геннадій Москаль повідомив про звільнення 3-х держслужбовців із подвійним громадянством зі списку «Миротворця»

жовтня 13
13:36 2018

Скандал із оприлюдненим на сайті "Миротворець" списком українців, котрі нібито мають також угорський паспорт, продовжується. Сьогодні на своєму сайті голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив про те, що Закарпатська обласна державна адміністрація проводить перевірку чиновників, чиї дані фігурували у списку. За результатами цієї перевірки вже виявлені три особи, котрі були працівниками Берегівської та Виноградівської райдержадміністрацій і мали статус державних службовців. Оскільки ст.84 Закону України "Про державну службу" забороняє особам, що мають громадянство іншої країни, займати посади в системі державної служби, з цими чиновниками були проведені співбесіди, в ході яких вони визнали, що мають угорське громадянство. Всі троє вже звільнені із займаних посад.

Геннадій Москаль також повідомив, що особи зі списку, котрі займають посади в органах місцевого самоврядування, а також у сфері освіти, медицини, соціального захисту тощо, навіть у разі підтвердження наявності угорського громадянства не можуть бути звільнені, оскільки для цього немає правових підстав. Це ж, на його думку, стосується й депутатів сільських, селищних, міських та районних рад, котрі займаються депутатською роботою на громадських засадах.

 

Подібні новиниПопулярні новини

23-річна хмельничанка зарізала турецького далекобійника

    23-річна

  Потерпілий помер від значної крововтрати. Йому нанесли близько 20 ударів ножем у голову, шию та тулуб, зачепивши артерію. Він ще зміг вийти з машини в ...