Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Субота, 20 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

Охочі можуть оглянути нові автобуси на площі Народній

вересня 15
15:32 2018

Перші два нові, з великою пасажиромісткістю автобуси, які вже незабаром їздитимуть на двох маршрутах Ужгорода, сьогодні всі зацікавлені можуть оглянути на площі Народній.

Автобуси, які за кошти міського бюджету закупили для новоствореного комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт", зроблені львівським ТОВ Спільне українсько-німецьке підприємство "ЕлектронТранс" за сучасними європейськими смарт-стандартами зручностей для пасажирів. Дизельні двигуни екологічного класу EURO 5 американської фірми Cummins виготовлені у Великій Британії.

Загальна місткість – стоячих та сидячих – 102 чоловік. Під'їхавши до зупинки, водій може зупинитися максимально близько до бордюру і навіть до 8 сантиметрів опустити підлогу. Середні двері, біля яких позначка з візочками – щоб комфортно було заходити з маленькими дітьми та людям із обмеженими рухомими можливостями.

Для них же є і кнопка для входу, розташована нижче, ніж інші, трап для заїзду/виїзду.

Водій може відкривати всі троє дверей, а якщо пасажирів мало, вони можуть увійти/вийти, скориставшись сенсорною кнопкою, на яку потрібно натискати не одним, а 4 пальцями.

У салоні – зручні крісла, окреме місце для людей з інвалідністю на візочках, із відкидною площиною, яку можна зафіксувати ременем і спертися спиною. На кріслах, поруч із якими позначка про те, що це місця для літніх людей та людей з інвалідністю – є можливість підняти поручні.

Вогнегасник та інструменти, аби скористатися, у разі необхідності, аварійним виходом – на виду.

Про зупинки повідомлятиме рухомий рядок на електронному табло. Зручно, лаконічно облаштовано і місце для водія.

Сьогодні комфортність нових автобусів оглянули і випробували, проїхавши з площі Народної через транспортний міст імені Масарика, біля готелю "Ужгород", транспортним колом і назад на Народну. Пасажирами були Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заступник міського голови Ігор Фартушок, директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра, комерційний директор підприємства "ЕлектронТранс" Володимир Будзан, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, журналісти, ужгородці, зокрема й з дітками.

Наступні 3 із закуплених автобусів мають приїхати в Ужгород уже наступного тижня, а ще за кілька днів – ще 5. Водії будуть проходити інструктаж, напрацьовуватимуть маршрути на вулицях міста, транспортні засоби пройдуть реєстрацію тощо. Отож у рейси виїдуть за 2-3 тижні, у жовтні. Комунальне підприємство виграло конкурс на перевезення маршрутами №18 та 20. Нагадаємо, маршрут №18 – один із нових і так званих наскрізних: їздитиме з найбільш багатонаселеного Нового району Ужгорода попри залізничний вокзал, вулицю Мукачівську, площі Шандора Петефі та Корятовича на БАМ.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міськради

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія ресторатора Мано Фюреді (Фото)

    Втрачений

Дивно, як місто може швидко забути навіть тих людей, чиє ім'я багато років було на слуху у всіх. От кого би зі старожилів-корінних ужгородців ви не запитали, чи ...