Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Геннадія Москаля обрано головою Закарпатської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

червня 27
17:15 2018

Сьогодні, 27-го червня, в Ужгороді в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок "БАВКА" відбулася конференція Закарпатської територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" під головуванням керівника секретаріату Миколи Сличка.

На заході були присутні делегати від місцевих організацій партії, голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, депутати Закарпатської обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

Під час конференції делеговані місцевими осередками члени партії розглянули та одноголосно підтримали рішення про обрання головою Закарпатської територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" – Геннадія Москаля. За його кандидатуру проголосувало 39 членів Партії, зареєстрованих на заході.

Геннадій Москаль відзначив, що Валерій Пацкан склав із себе повноваження голови організації і написав заяву про вихід із партії відповідно до вимог закону "Про Рахункову палату". Водночас після прийняття закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби", посади голів місцевих держадміністрацій і їхніх заступників виведені із категорій посад держслужби.

 

 

Подібні новини



Популярні новини

"Втрачений Ужгород": історія кондитера Йозефа Шнайдгена (Фото)

    Втрачений Ужгород

Тістечка Йозефа Шнайдгена досі добре пам'ятають ужгородці і перечинці старшого покоління. Від кількох із них мені навіть доводилося чути, що нічого смачнішого ...