Погода Ужгород, Закарпаття 14 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 22 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Міські депутати столиці Прикарпаття виступили проти олігархів

травня 02
15:01 2018

Сьогодні, 2 травня, Івано-Франківська міська підтримала звернення до Верховної Ради про негайне слухання і прийняття пакету антиолігархічних законів.

У такий спосіб міські обранці столиці Прикарпаття приєдналися до інших місцевих рад, які також проголосували за комплекс змін в політиці та економіці. Серед тих що підтримали звернення, зокрема, Чернівецька міськрада. Водночас Луцька міськрада не проголосувала подібний документ, інформує "ЗІК".

У зверненні івано-франківських депутатів зазначається, що ці закони покликані покласти край олігархам як класу. 

Серед вимог: повернути народні кошти з офшорів, а це понад 150 млрд. доларів; ліквідувати приватні монополії та олігополії; повернути державі всі незаконно приватизовані підприємства; заборонити приватизацію стратегічних підприємств та земель сільськогосподарського призначення; впровадити прогресивну шкалу оподаткування: великі доходи – великі податки і навпаки тощо.

За прийняття рішення щодо "антиолігархічних законів" проголосували 23 депутати Івано-Франківської міськради, утримались – 17. 

Подібні новиниПопулярні новини

Грандіозна пожежа у Мукачеві: палає приватний будинок (Фото, відео)

    Грандіозна

Сьогодні, близько 16:00 години у Мукачеві загорівся будинок на вулиці Водній, інформує Мukachevo.net. На пожежі працює вже кілька пожежних автівок. Наразі ...