Погода Ужгород, Закарпаття -2 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 19 січня 2019 року
  Останні новини:
   

У Боздоському парку – дитячі велоперегони (Фото)

квітня 21
14:44 2018

Участь у турнірі "ВелоЛідер" беруть близько півтори сотні дітей віком від 3 до 16 років.

Традиційно, першими день змагань відкрили найменші учасники, діти віком від трьох років долали дистанцію близько 200 метрів. Це як малеча на двоколісних велосипедах, так і на велобігах.

Змагання, окрім заїзду найменших учасників віком до 5 років, проводяться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях у трьох локаціях: "Садок", "Школа заїздів" та "Крос-кантрі". Перемогу розігруватимуть як в індивідуальному, так і у командному заліку.

 Як зазначають організатори, основна мета заходу – залучення людей до занять спортом, популяризація здорового способу життя, привернення уваги до безпеки під час велопрогулянок містом, а також формування вело-інфраструктури і вело-культури в Ужгороді.

Організатори заходу: "Велосипедно-туристичний клуб "Лідер", Управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді, Управління освіти Ужгородської міської ради, ОЦФЗН "Спорт для всіх" / КОДЮСШ "Спартак", ВПГО "НОК України в Закарпатській області".

Вікторія Жуйко

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Втрачений Ужгород: історія перукаря Йожефа Шека (Фото)

    Втрачений

У "Втраченому Ужгороді" ми вже розповідали про місцевих перукарів. У міжвоєнні часи їх в Ужгороді працювало доволі багато, причому більшість були чоловіками. ...