Погода Ужгород, Закарпаття 24 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 23 травня 2018 року
 Останні новини:

У Боздоському парку – дитячі велоперегони (Фото)

квітня 21
14:44 2018

Участь у турнірі "ВелоЛідер" беруть близько півтори сотні дітей віком від 3 до 16 років.

Традиційно, першими день змагань відкрили найменші учасники, діти віком від трьох років долали дистанцію близько 200 метрів. Це як малеча на двоколісних велосипедах, так і на велобігах.

Змагання, окрім заїзду найменших учасників віком до 5 років, проводяться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях у трьох локаціях: "Садок", "Школа заїздів" та "Крос-кантрі". Перемогу розігруватимуть як в індивідуальному, так і у командному заліку.

 Як зазначають організатори, основна мета заходу – залучення людей до занять спортом, популяризація здорового способу життя, привернення уваги до безпеки під час велопрогулянок містом, а також формування вело-інфраструктури і вело-культури в Ужгороді.

Організатори заходу: "Велосипедно-туристичний клуб "Лідер", Управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді, Управління освіти Ужгородської міської ради, ОЦФЗН "Спорт для всіх" / КОДЮСШ "Спартак", ВПГО "НОК України в Закарпатській області".

Вікторія Жуйко

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

Шведський підхід до бізнесу в Карпатах, або Як у Великому Бичкові роблять меблі для IKEA

    Шведський

У селищі Великий Бичків Рахівського району працює підприємство, яке вже десятиліттями виготовляє меблеву продукцію для IKEA – всесвітньовідомого шведського ...