Погода Ужгород, Закарпаття -5 °C
прозахід
новини західної україни
Четвер, 13 грудня 2018 року
  Останні новини:
   

Львівське ДП "Лорта" зобов’язали повернути державі кошти

березня 12
16:29 2018

Господарський суд Києва частково задовольнив позов військової прокуратури Західного регіону України і прийняв рішення про стягнення з Львівського державного заводу "Лорта" до Держбюджету України 10,2 млн грн.

Так, у серпні 2016 року між Міністерством оборони і вказаним заводом було укладено договір на виготовлення і поставки оборонному відомству комплексу "Положення-2", який призначався для використання у зоні АТО, повідомили з прес-служби військової прокуратури ЗРУ.

У зв'язку з порушенням термінів виготовлення продукції виконавець повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як передоплату за контрактом, а також сплатити штрафні санкції. Однак, зазначені зобов'язання завод не виконав.

Тож реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військова прокуратура заявила позов про стягнення зазначених коштів за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині під колеса авто потрапила п’яна молодичка

    На

ДТП сталася сьогодні, 12 грудня, близько півночі на автодорозі "Рівне-Млинів" на Рівненщині. Там 31-річний мешканець с. Плоска, керуючи "Volkswagen Transporter", у межах ...