Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 22 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Львівське ДП "Лорта" зобов’язали повернути державі кошти

березня 12
16:29 2018

Господарський суд Києва частково задовольнив позов військової прокуратури Західного регіону України і прийняв рішення про стягнення з Львівського державного заводу "Лорта" до Держбюджету України 10,2 млн грн.

Так, у серпні 2016 року між Міністерством оборони і вказаним заводом було укладено договір на виготовлення і поставки оборонному відомству комплексу "Положення-2", який призначався для використання у зоні АТО, повідомили з прес-служби військової прокуратури ЗРУ.

У зв'язку з порушенням термінів виготовлення продукції виконавець повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як передоплату за контрактом, а також сплатити штрафні санкції. Однак, зазначені зобов'язання завод не виконав.

Тож реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військова прокуратура заявила позов про стягнення зазначених коштів за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. 

Подібні новиниПопулярні новини

Грандіозна пожежа у Мукачеві: палає приватний будинок (Фото, відео)

    Грандіозна

Сьогодні, близько 16:00 години у Мукачеві загорівся будинок на вулиці Водній, інформує Мukachevo.net. На пожежі працює вже кілька пожежних автівок. Наразі ...