Погода Ужгород, Закарпаття 11 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Львівське ДП "Лорта" зобов’язали повернути державі кошти

березня 12
16:29 2018

Господарський суд Києва частково задовольнив позов військової прокуратури Західного регіону України і прийняв рішення про стягнення з Львівського державного заводу "Лорта" до Держбюджету України 10,2 млн грн.

Так, у серпні 2016 року між Міністерством оборони і вказаним заводом було укладено договір на виготовлення і поставки оборонному відомству комплексу "Положення-2", який призначався для використання у зоні АТО, повідомили з прес-служби військової прокуратури ЗРУ.

У зв'язку з порушенням термінів виготовлення продукції виконавець повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як передоплату за контрактом, а також сплатити штрафні санкції. Однак, зазначені зобов'язання завод не виконав.

Тож реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військова прокуратура заявила позов про стягнення зазначених коштів за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. 

Подібні новиниПопулярні новини

Психічнохвора жінка зарізала свою новонароджену дитину (Фото)

    Психічнохвора

Поліцейські встановили, що 21-річна уродженка Запоріжжя приїхала у Рівне здобувати вищу освіту. Закінчивши ВНЗ, залишилася жити у квартирі 26-річного співмешканця ...