Політика

Посол США в Україні: Закарпаття, напевно, найгарніший регіон України (Фото)

Сьогодні, 21 липня, Ужгород відвідав Почесний посол США в Україні Джефрі Паєт. Після зустрічі за закритими дверми в Закарпатській ОДА з очільником Закарпаття Геннадієм Москалем, міським головою Ужгорода Віктором Погореловим та заступником голови обласної ради Михайлом Поповичем, посол мав коротку зустріч з представниками ЗМІ області. 

Зокрема, пан Посол повідомив, що він за час свого візиту на Закарпаття побував на підприємстві “Фішер” в Мукачеві та піднявся на найвищу гору України − Говерлу. Джефрі Паєт відзначив, що вражений красою Закарпаття та зауважив, що це, напевно, найгарніший регіон Закарпаття. А також, що він би хотів ще раз відвідати Закарпаття. Також Почесний Посол озвучив позицію США щодо ситуації в Мукачеві пов'язаної з Правим Сектором. “Я дуже ціную те, що розповів мені пан губернатор про події за участі, так званого Правого Сектору. Те, як далі поводитися з цими групами − це питання в руках українського уряду та правоохоронців. США всіляко підтримує позицію Президента Порошенка та міністра Авакова, що використання зброї − це виключно прерогатива уряду і силових структур уряду, − наголосив Посол. 

Також Джефрі Паєт розповів про мету свого візиту в область − ознайомитися з економічним потенціалом області. Зокрема, сьогодні Джефрі Паєт здійснить візит на завод Джейбіл Електронікс”, який, за словами дипломата, є прикладом успішної американської інвестиції в Закарпатті. Позаяк підприємство використовує область як майданчик для роботи по всій Європі. Як відзначив Посол інвестиційний потенціал області набагато більший. По закінченню зустрічі Посол проїхався ліфтом у Закарпатській ОДА та разом з Геннадієм Москалем оглянув будівлю ззовні. 

“Про Захід”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =