Здоров'я Регіональні Новини

Закарпатський кардіологічний центр переплатить понад 120 тисяч за медичні рукавички

Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії за результатом відкритих торгів 16 червня підписав договір із приватним підприємством «Сінкро медика» на закупівлю медичних рукавичок на загальну суму 277 тис. грн. Про це стало відомо з порталу закупівель Prozorro.

Окрім переможця участь у торгах взяла лише одна компанія «Веста медікал» із ціною на 5,8 тис. грн дорожчою. Під час торгів учасники не торгувались та не знижували ціну.

За договором придбали майже 40 тисяч пар медичних рукавичок 6 різних видів. Варто зазначити, що більшість із придбаних медичних матеріалів на інших тендерах купують значно дешевше. Наприклад, за цим договором «подвійні» хірургічні рукавиці коштуватимуть 85 грн за пару, в той час як у Рахівській лікарні або у Івано-франківській дитячій лікарні такий товар замовляли по 53 та 64 грн відповідно.

Однак понад 93% від вартості тендеру складають замовлення двох інших видів рукавичок. Це текстуровані хірургічні латексні рукавички та рукавички нітрилові оглядові, яких замовили 3 та 35 тисяч пар відповідно на загальну суму 258 тис. грн.  Цей товар також обійдеться клінічному центру значно дорожче.

«Стандартні» хірургічні латексні рукавички ПП «Сінкро медика» постачатиме по 10,4 грн за пару. Чернівецький міський пологовий будинок замовив такі по 6,24 грн за пару. На оглядові нітрилові рукавиці ціни на тендерах досить різняться. Наприклад вищезгаданий Чернівецький пологовий будинок і аналогічна установа у Києві придбали їх по приблизно по 4,5 грн за пару.

У Дружківській лікарні (Донецька область) нітрилові рукавиці замовили по 3,2 грн за пару, однак траплялись і дешевші ціни. Львівський лабораторний центр купив їх по 2,6 грн за пару.

Приватне підприємство «Сінкро медика» зареєстроване у місті Ужгород, а його власницею є Тетяна Рішко. Раніше ця фірма фігурувала у матеріалі «Наші гроші. Львів», оскільки також продавала медичні рукавиці на 50% дорожче, ніж на інших тендерах. Тоді замовником був Закарпатський обласний центр громадського здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 4 =