Закарпатські поліцейські посилено стежать за безпекою на дорогах області

Опубліковано:

На територію Закарпатської області прийшла справжня холодна та сніжна зима. Щоб усі учасники дорожнього руху лишалися у безпеці, працівники поліції посилено патрулюють дороги краю.

Йдеться не лише про перевірку транспортних засобів та спілкування з водіями про безпечне водіння, поліцейські також надають допомогу автомобілям, які в негоду потрапили в складну ситуацію.

Поліція звертає особливу увагу, що в час снігопадів варто їхати повільніше задля власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху. Всі рухи та маневри повинні бути плавними. Під час сильних морозів варто пам’ятати, що акумулятор значно частіше здатен підвести водія, саме тому вирушаючи в дорогу прораховуйте всі можливі ризики.

Пішоходам поліція радить також бути пильними, переходити дорогу уважно в час снігопадів та ожеледі. Також рекомендуємо не нехтувати світловідбиваючими елементами на одязі, адже з ними ви значно помітніші в темряві. Варто пам’ятати, що власна безпека – це найголовніше.

Співробітники Головного управління Національної поліції у Закарпатській області бажають всім отримати від морозу та снігу лише задоволення та уникнути неприємних ситуацій. Бажаємо всім вдалих подорожей!

Поліція Закарпатської області

Про Захід