Закарпатська Ендоклініка про проблему ожиріння

Опубліковано:

За останні десятиріччя зайва вага та ожиріння стали глобальною масштабною соціально значущою проблемою. За оцінками експертів, близько 1,7 млрд. жителів нашої планети мають надлишкову вагу, а близько 300 мільйонів потерпають від ожиріння.

Згідно з даними ВООЗ кількість осіб, які страждають на ожиріння, за останні тридцять років збільшилася удвічі.

Надлишкова маса тіла та ожиріння є серйозною аліментарною проблемою та асоційовані із передчасною смертністю, підвищеним ризиком серцево-судинних хвороб, діабету, раку та інших небезпечних станів,що підкреслює пріоритетну роль цього стану для багатьох ділянок медицини.

На сучасному етапі досягнуті значні успіхи в розумінні патогенезу ожиріння. Відкриті нові біологічно активні речовини, порушення продукції яких призводить до збільшення маси тіла і різних метаболічних розладів. Проте слід зазначити, що до цих пір існує багато «білих плям» в інтерпретації механізмів порушення енергетичного балансу,клінічної і соціальної значущості ожиріння і його ускладнень, особливостей лікування з диференційованим підходом на основі обліку етіологічних джерел і патофізіологічних проявів.

Відповідно до сучасних міжнародних доказових рекомендацій стратегія профілактики,діагностики та лікування ожиріння повинна бути комплексною та повинна спонукати медичну спільноту до впровадження активних дій.

Саме ожиріння вважається сполучною ланкою між різними захворюваннями, які входять до компетенції ендокринологів, кардіологів, сімейних лікарів, гастроентерологів,дієтологів, акушерів-гінекологів, хірургів,генетиків та інших фахівців, консультацію яких разом із комплексом діагностично-лікувальними заходів пацієнти можуть отримати в сучасному медичному центрі Закарпатська Ендоклініка.

За більш детальною інформацією звертайтеся в ENDO CLINIC, що розташована за адресою: м. Ужгород, вул. Л.Толстого 27А або телефонуйте: 0992687028, 0673756050.

Про Захід