Соціум

В Україні відбудеться онлайн-марафон «100 хвилин з молоддю для молоді»

У середу, 12 серпня, з нагоди святкування Міжнародного дня молоді в Україні відбудеться онлайн-марафон «100 хвилин з молоддю для молоді».

Цьогоріч Міжнародний день молоді має тему: «Залучення молоді задля глобальних змін». Тож 10 активних молодих людей з різних куточків України, які є рушіями змін у своїх громадах вже готові поділитися своїми історіями успіху. Під час бліц-обговорень кожен з учасників буде готовий розповісти про свій досвід – як змінювати світ навколо себе і займатися улюбленою справою, а також, які є можливості для інших молодих людей, котрі готові долучитись до цікавих ініціатив.

Адреси трансляції заходу:

Сторінка United Nations in Ukraine;

Сторінка Міністерство молоді та спорту України;

Сторінка Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine

Початок заходу: о 15:00.

Окрім того, з 4 до 14 серпня глядачів телеканалів регіональних філій Національної суспільної телерадіокомпанії України (UA:Суспільне) знайомитимуть із цьогорічними лауреатами Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Відео будуть доступні в міжрегіональному проєкті «Ранок на Суспільному», у блоках між програмами в ефірі філій та на цифрових платформах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 81 = 83