Регіональні Новини Соціум

В ОДА проведуть навчання з питань застосування правил державної допомоги в Україні

У п’ятницю, 6 грудня, о 10.20 год. в облдержадміністрації (ІІ-й поверх, сесійна зала облради) відбудеться семінар «Застосування правил державної допомоги в Україні» (відповідно до Закону України від 1 липня 2014 року №1555-VII «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»).

Захід проводиться за участю експертів Антимонопольного комітету України (АМКУ) та відповідно до Проекту SESAR, що фінансується ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги».

У рамках заходу представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування буде ознайомлено з новими правилами надання державної допомоги в Україні та принципами її застосування на практиці.

Семінар охоплюватиме основні теми, пов’язанні з виконанням вимог Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та відповідних нормативно-правових актів, а саме: “Система державної допомоги в Україні; Послуги загального економічного інтересу (поняття та правозастосування)”; “Особливості підтримки суб’єктів природних монополій”; “Особливості оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання, що надають послуги з постачання та виробництва теплової енергії”; “Виконання рішень АМКУ – конкретні приклади з практики в Україні”.

Проект SESAR надасть роз’яснення – “Як система державної допомоги працює в ЄС й державах-членах”, а також ознайомить присутніх про діяльність Проекту, його конкретних дій щодо вдосконалення та полегшення оцінки повідомлень про державну допомогу.

Одним із модераторів семінару буде Штефан Сабау – керівник Проекту ЄС, дипломат, радник постійного Представництва Румунії в ЄС, експерт з питань конкуренції та державної допомоги Румунської Ради з питань захисту конкуренції.

Для забезпечення швидшого поширення знань у вільному доступі про правила державної допомоги АМКУ та Проект SESAR створили на веб-сайті Проекту Портал знань з державної допомоги та Електронну бібліотеку, які містять найважливіші документи для кращого розуміння правил та процедур.

Портал знань з державної допомоги. Електронна бібліотека.

Запрошуються представники ЗМІ до висвітлення події.

Пресцентр Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 2