Регіональні Новини Соціум

У Вільховецькій ОТГ відкрили Центр надання адмінпослуг (Фото)

Сьогодні у Вільховецькій ОТГ відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Новий ЦНАП громади розташувався в реконструйованому приміщенні колишнього сільського клубу села Вільхівці. Він надаватиме близько 130 адміністративних послуг, зокрема й видаватиме закордонні паспорти та ID-картки громадян України. У Вільховецькому ЦНАПі створені три віддалені робочі місця в селах громади.

Також сьогодні у Вільховецькій ОТГ офіційно відкрили ресурсно-інклюзивний центр, футбольне поле зі штучним покриттям, презентували новий транспорт, придбаний для потреб громади, секції з танців та греко-римської боротьби, що віднедавна діють в ОТГ.

Участь в урочистостях взяли голова Вільховецької ОТГ Михайло Цірик, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарук, директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, голова Тячівської ОТГ Іван Ковач, регіональний представник Програми “U-LEAD з Європою” напрямку покращення надання адміністративних послуг населенню Ігор Бригілевич, директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук, консультант з юридичних питань Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, спеціалісти Вільховецької сільради та жителі громади.

Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =