У Львові іноземці порушили закон

Опубліковано:

Двох громадян Республіки Азербайджан, один з яких перебував в Україні понад дозволений законодавством строк, викрили оперативники управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками Головного управління Державноі міграційної служби України у Львівській області, Служби безпеки України у Львівській області та військовослужбовцями державної прикордонної служби, у рамках проведення операції «Мігрант».

Як встановили правоохоронці, один з порушників, 34-річний іноземець, перебував  на території України понад дозволений законодавством строк, іншого порушника віком 45 років викрито у  нецільовому використанні посвідки на тимчасове проживання в Україні. 

Обох іноземців  притягнуто до адміністративної  відповідальності за ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, стосовно 34-річного жителя Республіки Азербайджан винесено рішення про примусове повернення до країни походження.

Нагадаємо, що на Львівщині триває комплекс цільових профілактичних заходів «Мігрант», який проводиться з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері.

Відділ комунікації Львівської області

Про Захід