Здоров'я Новини Західної України

У Хмельницькій області зареєстрували 4 людей з підозрою на COVID-19

Станом на 4 травня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 4 людей (0 дітей, медпрацівників – 0): у м. Нетішин – 3, у Кам’янець-Подільському районі -1. Всі знаходяться на амбулаторному лікуванні. Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

За добу обласним лабораторним центром досліджено біоматеріали:
➡ 7 хворих в області на пневмонію;
➡ 8 медичних працівників Кам’янець-Подільської ЦРЛ;
➡ 6 контактних осіб з Кам’янець-Подільського району;
➡ 27 контактних осіб з міста Нетішин;
➡ 24 контактних особи з міста Славута, Летичівського, Красилівського районів тощо.

Виявлено всі контактні особи у Старосинявському районі, відібрано біоматеріал на дослідження, продезінфіковано вулиці, тротуари, приміщення та церква.

Сім’я священика з Красилівського району та члени церковного хору, що відмовилась від обстеження перебувають на самоізоляції під наглядом поліції.

На 04.05.2020 року всього в області на самоізоляції перебуває 891 людина за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності.

Протягом доби здійснено 447 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 1 пацієнта з підозрою на COVID-19, якого госпіталізовано, 2 – з ГРВІ та 2 хворих на пневмонію, госпіталізовано.

Здійснено 2 виїзди мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 33 зразка для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2