Регіональні Новини Соціум

Розпочалося навчання співробітників Служби судової охорони Закарпаття (Фото)

Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони проводить навчання перших тринадцяти співробітників територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

На навчання відправилася перша група контролерів ІІ категорії територіального управління, які повинні вдосконалити свої вміння та навчитися всім особливостям професії. Вони навчаються в найкращих спеціалістів України, яких зібрало у своїх стінах Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони. Цей навчальний заклад вирізняється не лише високою кваліфікованістю педагогічного колективу, але й потужною матеріально-технічною базою. Крім цього, для навчання використовуються найновіші навчальні технології, адже правоохоронці як ніхто повинні йти у ногу з часом.

За час навчання співробітники територіального управління покращать навички стрільби, прийоми рукопашного бою, удосконалять навички спілкування в екстремальних умовах та працюватимуть над тим, щоб стати гідними співробітниками Служби судової охорони Закарпаття.

“Це лише перша група майбутніх спеціалістів із Закарпаття, які проходять підготовку в цьому навчальному закладі. Вони вже за тиждень повернуться і будуть дійсно готові до виконання своїх службових обов’язків. Ми дбаємо про те, щоб територіальне управління Служби судової охорони у Закарпатській області було прикладом якісної служби, і будемо удосконалюватися весь час”, — зазначив начальник ТУ ССО у Закарпатській області Роман Мушак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 86 = 94