Здоров'я

Рекомендовані дослідження при бронхіті

Збудниками запальних процесів у нижніх дихальних шляхах можуть бути і віруси, і бактерії. Причому бактеріальна інфекція, як правило, приєднується до початкової вірусної. В результаті нескладне ГРВІ може ускладнюватися захворюваннями дихальних шляхів – бронхітом, пневмонією та іншими.

Один із симптомів бронхіту – кашель із виділенням мокротиння. Взагалі, відхаркування мокротиння при кашлі – уже саме по собі є ознакою патологічного процесу. При запаленні бронхів у харкотинні наявні такі елементи, як плазма, дрібні частинки пилу, хвороботворні мікроорганізми, частинки тканинного і клітинного розпаду, епітеліальні клітини.

Дослідження мокротиння при діагностиці бронхіту визначає етіологічного агента в організмі. Після ідентифікації етіологічного агенту визначається його чутливість до антибіотиків.

Забір матеріалу для дослідження проводять вранці натще. Напередодні слід випити теплої рідини, а перед здачею мокротиння – почистити зуби та прополоскати ротову порожнину кип’яченою водою.

Лабораторія “Астра-Діа” пропонує аналіз “Бакпосів мокротиння+антибіотикограма” за ціною 280 грн, термін виконання – 5-7 днів.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 77 = 81