Здоров'я Останні новини Регіональні Новини

Підтверджено коронавірус ще у трьох закарпатських прикордонників

За результатами досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест) сьогодні та учора підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію ще у трьох прикордонників з підрозділу в Закарпатській області. 
Дані військовослужбовці з 15 квітня перебувають на самоізоляції.
Відмітимо, що наразі в Держприкордонслужбі забезпечується обстеження за допомогою експрес-тестів співробітників, аби вчасно виявити захворювання на COVID-19, а підрозділи посилюються медичним персоналом.
Нагадаємо, кілька днів тому в відомстві зафіксували перший випадок захворювання на COVID-19.
Наразі стан здоров’я вже чотирьох охоронців кордону, у яких підтвердилося захворювання, задовільний, температура тіла в межах норми. Військовослужбовці перебувають під посиленим медичним наглядом персоналу підрозділів охорони здоров’я.
Крім того, перевіряються всі з ким прикордонники контактували. У підрозділах, де військовослужбовці проходять службу, введено режимно-обмежувальні заходи та посилене медичне спостереження.
Відмітимо, що прикордонники одні з перших, хто долучився до заходів з недопущення поширення коронавірусу територією України і щоденно перебувають у зоні ризику, оскільки контактують з великою кількістю людей під час заходів прикордонного контролю.
Загалом, станом на 18 квітня, майже 150 прикордонників перебувають на обсервації та ізоляції через контакт з особами, в яких надалі підтверджувалося захворювання на коронавірусну інфекцію, інформує Держприкордонслужба України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 70 = 80