Новини Західної України

Нацгвардійці показали, як відбувається екстрадиція в умовах карантину (Фото, Відео)

Карантинні заходи у світі, у зв’язку з захворюваністю на COVID-19, внесли свої корективи у виконання завдань з екстрадиції. Ні, виконувати їх не перестали і це ніяким чином не відобразилось на якості їх виконання. Просто відтепер потрібно дотримуватись суворих мір безпеки щодо здоров’я нацгвардійців та осіб, які задіяні до екстрадиції.

Підготовка до екстрадиції відбувається так само як і раніше. Розпочинається вона з відбору військовослужбовців. Звертається увага на їх досвід, кваліфікацію, фізичні дані. Вони проходять медичний огляд, з ними працює психолог. Перед виїздом обов’язково проводяться інструктивні заняття, на яких відпрацьовують прийми рукопашного бою, порядок виконання служби, надання першої медичної допомоги та дії особового складу варти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Тільки відтепер нацгвардійці 2 Галицької бригади виконують усі ці дії у захисних костюмах, масках, рукавичках. По прибуттю на пункт пропуску усім обов’язково заміряють температуру. Стосується це і тієї особи, яку нацгвардійці беруть під варту. Але температурний скринінг роблять представники Державної прикордонної служби. Обов’язковим є і часта дезінфекція рук.

«Нещодавно ми виконували завдання по екстрадиції на пункті пропуску Краковець-Корчова, – розповідає підполковник Валерій Демчук. – Наші іноземні колеги, як і ми, дотримуються карантинних заходів. Усі вони теж були в рукавичках і масках. Усі необхідні документи заповнюються тільки в рукавичках. Та особа, яку ми брали під варту, теж була в захисній масці. Представники Мостиського Прикордонного загону заміряли температуру, оформили усі необхідні документи. У принципі, карантинні заходи ніяким чином не впливають на виконання екстрадиції».

Аліна Новікова, офіцер групи інформації і комунікації
Військова частина 3002 Національної гвардії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

55 − 52 =