На Закарпатті протиправно видобували андезит

Опубліковано:

Спеціалізована екологічна прокуратура Закарпатської обласної прокуратури звернулася до суду з позовом щодо відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням – незаконним видобуванням андезиту – на суму 38,8 млн грн.

Підставою звернення до господарського суду стало те, що протягом 2017-2018 років директор приватного акціонерного товариства організував протиправний видобуток корисних копалин в урочищі за межами населених пунктів на Хустщині. При цьому жодних дозвільних документів для користування надрами загальнодержавного значення у товариства не було. Маючи в користуванні вантажну техніку та найману робочу силу, директор надав вказівку підпорядкованим працівникам проводити гірничі роботи з видобування будівельного каменю. Як наслідок, протиправно видобуто майже 15 тис. м3 андезиту з подальшим вивезенням його на водогосподарські об’єкти області.

Наразі суд вже відкрив провадження у справі за вказаним позовом, а також призначив підготовче засідання. Прокуратура наполягатиме, аби товариство відшкодувало завдані збитки на користь територіальної громади одного з населених пунктів Хустського району.

Про Захід