На Закарпатті масштабно запроваджують систему «Безпечне Закарпаття» (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 23 червня, в Головному управлінні Національної поліції України в Закарпатській області відбулася робоча зустріч керівництва поліції з народними депутатами Миколою Тищенком, Михайлом Лабою, Ігорем Кривошеєвим, Анатолієм Костюхом та представниками обласної влади щодо розширення мережі камер на території області. Розмова стосувалася удосконалення вже існуючої в краї системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне Закарпаття».

Нагадаємо, масштабний комплекс технічних засобів, що включає спеціальне програмне забезпечення серверної частини та близько 200 камер відеонагляду, більшість із яких – із функціями зчитування номерних знаків автомобілів, було запроваджено в минулому році.

На даний момент ця програма ще не є завершеною, проте вона уже показала свою ефективність під час розкриття злочинів. Керівник поліції Закарпаття Ярослав Колесник наголосив на важливості такого проекту, адже будь-які сучасні технології, які покращують життя громадян та посилюють їх безпеку є тими цілями, яких прагне поліція.

Також присутні домовилися про подальшу співпрацю, адже така робота суттєво сприятиме посиленню безпеки жителів регіону. Збільшення камер відеоспостереження не лише допомагатиме розкривати злочини, але й мотивуватиме людей не вчиняти їх, адже вулиці міст Закарпаття будуть під наглядом поліції, повідомляє поліція Закарпаття.

Про Захід