На Волині почався щорічний конкурс «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Опубліковано:

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запускає третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

Мета цього конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю органів влади, громадськості й бізнесу та підвищувати результативність їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян.

Якщо ви маєте досвід втілення ініціативи/проєкту із залученням трьох секторів, поділіться вашою історією, заповнивши форму Анкети для участі у конкурсі до 14 вересня 2023 року включно на реєстраційну форму: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.

Підсумком конкурсу стане формування Збірника історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, який відобразить успіхи такої співпраці та надихатиме майбутні тристоронні ініціативи. Також, про окремі історії, що увійдуть до Збірника, будуть відзняті відеоролики.

Тож. аби історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

  • у проєкті / ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;
  • проєкт / ініціатива почався або продовжився після початку повномасштабного вторгнення;
  • інформація про проєкт / ініціативу доступна на публічних ресурсах;
  • проєкт / ініціатива має вимірювані результати.

До слова, конкурс реалізується у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України.

Волинська ОВА

Про Захід