Здоров'я Новини Західної України

На Хмельниччині зареєстрували 6 людей з підозрою на COVID-19

Станом на 16 травня на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 6 людей (0 дітей, 0 медпрацівників): у Кам’янець-Подільському районі – 2, у м. Хмельницький, м. Нетішин, у Старосинявському та Славутському районах – по 1.

Госпіталізовано 5 людей, на амбулаторному лікуванні перебуває 1 хворий з м. Нетішин. Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

За добу обласним лабораторним центром досліджено 192 зразки біоматеріалів, всього з початку пандемії — 4571.

На 16.05.2020 року всього в області на самоізоляції перебувають 1216 людей за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності.

Протягом доби здійснено 464 виїзди бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 2 пацієнтів з підозрою на COVID-19, яких госпіталізовано, до 5 – з ГРВІ, 1 людину госпіталізовано, до 1 хворого на пневмонію, якого госпіталізовано.

Здійснено 13 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 191 зразок для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 3