На Хмельниччині поліція затримала за хабарництво члена ВЛК (Відео)

Опубліковано:

Ціна за обмежену придатність до військової служби становила 1500 доларів США. Лікаря-дерматовенеролога затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області та слідчі слідчого управління обласної поліції, член військово-лікарської комісії районного ТЦК та СП за певну винагороду допомагав отримати чоловікам призовного віку позитивний висновок комісії.

Ціна за розв’язання питання в оформленні фіктивних медичних документів та визнання їх обмежено придатними становила 1500 доларів США.

9 листопада правоохоронці затримали фігуранта під час отримання 1200 доларів США неправомірної вигоди у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Члену ВЛК повідомили підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Заходи з викриття проводилися спільно з УСБУ в Хмельницькій області під процесуальним керівництвом Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону. Відео — тут.

Національна поліція України
Поліція Хмельницької області
МВС України

коментар: Альона Лютницька, інспектор ДСР НПУ

Про Захід