На факультеті туризму та МК УжНУ презентували студентський туристичний клуб «Едельвейс»

Опубліковано:

Як організовувати тривалі подорожі та яке спорядження обрати, для чого люди з наплічниками йдуть у гори, долають труднощі, спочатку підіймаються, а потім спускаються, долають десятки кілометрів, днями ночують в наметах? На ці та інші питання студенти Факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ будуть шукати відповідь разом з досвідченим фахівцем, гірським провідником, альпіністом, фотографом Михайлом Івановичем Дороговичем.

Як повідомив керівник клубу Михайло Дорогович, студентський туристичний клуб УжНУ «Едельвейс», працюватиме на базі факультету туризму та міжнародних комунікацій, початок його роботи розпочався з презентації для студентів 1 та 2-го курсу 25 березня 2021 року. А вже з квітня, заплановано роботу з розробки пропозицій по його діяльності разом з зацікавленими студентами. Окремі зустрічі будуть проходити онлайн, очікуються онлайн-зустірчі на теми:

Типи пішохідних маршрутів в Карпатах

Організація та планування гірських походів в Карпатах

Як розраховувати фізичне навантаження, харчування під час походів

Як підібрати одяг та спорядження для походу Все це особливо актуально перед початком літнього туристчиного сезону. Також, заплановані практичні заняття, зокрема на тему орієнтація на місцевості, будуть організовані походи по популярним гірським маршрутам Ужгородського району.

За словами декана Факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ, к.г.н, доцента Габчак Наталії Францівни, ідея клубу не нова, але саме в цей період, коли ми живемо в умовах дистаційного навчання, як ніколи є потреба у створенні нових комунікаційних просторів для наших студентів, де вони зможуть разом з фахівцями факультету практчино планувати, організовувати та вивчати процес організації туризму, через створення студентського туристчиного клубу.

Студентський туристичний клуб УжНУ «Едельвейс» ставить за ціль формування у студентів професійної самостійності та компетенції, вироблення чіткої позиції та поваги до природи, культури, та дозволить створити умови для практичної взаємодії у команді, що сприятиме соціальним комунікцаіям між людьми.

Довідково:
Керівник туристичного клубу: Дорогович Михайло Іванович – ст. викл. кафедри туризму, професійний альпініст, який подорожує і піднімається на найвищі світові вершини наодинці. Соло-турист пройшов Карпати, Крим, Кавказ, Альпи, Алтай, Камчатку, Памір, Тянь-Шань, наражався на серйозні небезпеки, бував у самих відлюдькуватих земних місцях, бачив неймовірну красу і фіксував її на фото.

Сподіваємось що до студентів туристичного факультету долучаться і інші ентузіасти пішохідного туризму, всі охочі побачити красу не тільки наших мальовничих Карпат, але інші чудові ландшафти Землі.

Хто бажає подорожувати прохання заповнити анкету за посиланням та звязатись з керівником туристичного клубу «Едельвейс» – Михайлом Івановичем. Онлайн анкета для охочих

За інформацією експерта з туризму,ст. викл. кафедри ТІГР УжнУ Олександра Коваля

Про Захід