Новини Західної України Останні новини Події

На Буковині прогнозують пiдйоми рiвнiв води на 0,2-0,7 м

За даними УкрГідрометцентру, 5-6 липня на р. Прип’ять в створі поста Річиця, при подальшому пiдйомi рiвня води з добовою iнтенсивнiстю 1-3 см за добу, можливе досягнення вiдмiтки затоплення присадибних ділянок в с. Пiдгiр’я (Ратнiвський р-н, Волинська обл.).

У зв’язку з очiкуваними значними опадами в гiрськiй частинi, протягом 4-5 липня, на рiчках басейнiв Прута та Сiрету очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,2-0,7 м над рiвнями. У мiсцях випадiння сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

У зв”язку з випадiнням сильних дощiв, впродовж 04-05 липня очiкуеться добiгання паводковоi хвилi з пiдйомом рiвнiв води над рiвнями 03 липня на 20 год:

– в Днiстрi на дiлянцi Роздiл-Журавно на 1,3 – 1,8 м, мiсцями можливий вихiд води на заплаву;

– на рiчцi Стрв”яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) на 2,5 – 3,5 м.

На фонi пiдвищеноi водностi, затоплення заплави, с/г угiдь, можливе

досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих госпобектiв та будинкiв, прирiчковоi iнфраструктури.

В другiй половинi доби 5 липня на р.Стрв”яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н, Львiвська обл.) очiкується продовження формування максимального рiвня води чергової паводкової хвилi. При цьому iснує загроза прориву дамби та початкове затоплення окремих прирiчкових населених пунктiв в Самбiрському районi (сс.Бабино, Пиняни, Чернихiв, Нижне, Острiв, Луки, Хлопчицi), інформує  УкрГМЦ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 3