Міський голова Хмельницького про ситуацію в місті станом на ранок 28 лютого (Відео)

Опубліковано:

Оперативний штаб з надзвичайних ситуацій і сприяння обороні місті, сприяння Збройним Силам України працює цілодобово та в режимі бойової готовності. Комунальні служби працюють цілодобово і в посиленому режимі, комунальний транспорт після завершення комендантської години з 6.00 ранку вийшов на маршрути.

Ми максимально робимо все, щоб забезпечувати життєдіяльність міста і готувати місто до спротиву до будь-яких гостей, щоб місто дійсно було готове чинити опір, як чинить опір нині вся Україна.

Величезна подяка нашим Збройним Силам, силовикам, батальйонам територіальної оборони, усім добровольцям, волонтерам, хто зараз показує силу України чинячи опір по всіх точках та фронтах наносячи ворогу непоправних втрат.

Наголошую, що комендантська година в Хмельницькому триває з 21.00 і до 6.00. Ще раз в жодному випадку не виходите на вулиці.

Дотримуйтеся інформаційної гігієни. Не долучайте до своїх груп жодних сторонніх осіб, користуйтеся тільки офіційними джерелами інформації.

Ми працюємо далі. Дякуємо вам за активну волонтерську роботу, за сприяння пунктам прийому біженців переселенців, допомогу в будівництві вогневих точок, за самоорганізації. Проте закликаємо, Якщо ви самоорганізувалися – дайте інформацію нам, тому що все має координуватися єдиним центром, єдиним штабом. Ми сильні коли ми самоорганізовані та чітко координовані.

Тримаємо стрій, так обов’язково переможемо! Слава Україні!

Луцька міська рада

Про Захід