Як закарпатські легіонери святкували Великдень (Фото)

Опубліковано:

Закарпатський легіон оприлюднив у соцмережах, як святкували Великдень у бригаді. Було все: пасочки. крашанки, кошики.

Великдень в бригаді пройшов святково та по-сімейному. Попри карантинні заходи та віддаленість від дому, завдяки командуанню, волонтерам та близьким, ми змогли зустріти Свято. Паски, крашанки, корзинки та хороший настрій були на ППД, в тилу, в штабах та на самому “нулі”. Атрибути Великодня, його одвічні символи та традиції дозволили відчути відповідний настрій та частинку сімейного свята.

Дякуємо всім, хто допомагав створити це!
Христос Воскрес!
Слава Україні! – написали легіонери у пості.

Вперше світ зустрічає цей День в особливих умовах, Україна – теж. І саме тому, попри самоізоляції та обсервації, попри всі негаразди та лиха, треба як ніколи вірити в краще та бути “ближчими” одне до одного: підтримувати, слухати, допомагати. Любити одне одного. Ситуація змушує нас бути єдиними на відстані, але запевняємо вас, що жодні відстані не будуть перешкодою, щоб це відчути. Військовослужбовці нашої бригади отримують волонтерську допомогу: маски, антисептики, великодні паски та… дитячі малюнки. – додають легіонери. –

Ми дякуємо всім і кожному, хто допомагає нам, хто підтримує, хто телефонує, хто пише. Також ми будемо дуже вдячні тим, хто залишиться вдома. Це важливо.

Святкуйте відповідально – ми прикриємо!

Про Захід