Голова Закарпатської ОВА зустрівся з представником Ватикану у справах благодійної допомоги жертвам війни Росії проти України (Фото)

Опубліковано:

Голова ОВА Віктор Микита зустрівся з кардиналом Міхаелем Черні, спеціальним представником Ватикану у справах благодійної допомоги жертвам війни Росії проти України.

Віктор Микита наголосив, що Закарпаття – полірелігійний край, та проінформував Його Еміненцію про поточну безпекову ситуацію, заходи, яких вживають з метою підвищення оборони країни та регіону, виконання завдань Президента, Верхового Головнокомандувача ЗСУ Володимира Зеленського стосовно гуманітарного забезпечення інших областей.

Міхаель Черні висловив підтримку Україні та передав благословіння від Папи Франциска та запевнив, що весь католицький християнський світ молиться за припинення війни.

На зустрічі також домовилися про системне постачання гуманітарної допомоги. Це питання доручили Закарпатській благодійній католицькій організації Карітас «Святий Пантелеймон» греко-католицької єпархії.

За словами очільника області, вантажі надходитимуть регулярно, їх відправлятимуть у ті регіони, де сьогодні найскладніша гуманітарна ситуація.

Закарпатська ОВА

Про Захід