Події

Українські поліцейські-кінологи навчалися на чеській поліцейській базі (Фото)

Делегація поліцейських-кінологів з п'яти міст України разом з чеськими кінологами пройшла тижневий навчальний курс на поліцейській базі у місті Їглава (Край Височина, Чехія), інформує сектор комунікації поліції Хмельницької області
Поліцейські-кінологи із Закарпатської, Хмельницької, Харківської, Житомирської областей та міста Києва під керівництвом Yaroslav Kraseha разом зі своїми чотирилапими напарниками пройшли тижневий курс навчання на спеціальній поліцейській тренувальній базі у місті Їглава Чеської Республіки, а також взяли участь у змаганнях з багатоборства кінологів за перехідний кубок Управління поліції Краю Височина.
Українські правоохоронці разом з чеськими колегами відпрацьовували навички затримання небезпечних злочинців за допомогою службових собак.
Найкращою у цій дисципліні була визнана німецька вівчарка з кінологічного центру Головного управління Національної поліції Хмельницької області.
По завершенні курсу українські кінологи отримали від голови поліції краю сертифікати та домовилися про подальшу співпрацю.
Зокрема, у жовтні поточного року запланований візит чеських кінологів до кінологічного центру поліції Хмельницької області, на базі якого вони проведуть тренінг для українських колег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 46 = 51