Спорт

В Ужгороді відбулася відкрита першість з плавання (Фото)

 

Відкрита першість Ужгорода з плавання серед юнаків і дівчат 2007 року народження та  молодших відбулася сьогодні у басейні спортивно-оздоровчого комплексу Ужгородського національного університету “Буревісник”.

У змаганнях випробували сили 160 кращих спортсменів дев'яти клубів Ужгорода та району. “Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, депутатського корпусу та виконавчого комітету Ужгородської міської ради вітаю всіх учасників змагань. Дякуємо тренерам за їхню щоденну роботу з нашими дітками – найціннішим, що у нас є. Велике спасибі також батькам за те, що піклуються про здоровий спосіб життя для молодого покоління. І сьогоднішня активність учасників є підтвердженням того, що наша федерація водних видів спорту дуже популярна. Спільно працюємо і над втіленням ще одного проекту – басейну гімназії, який на етапі завершення. Успіхів і перемог!”, – привітав учасників на офіційному відкритті заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай.

Як повідомив Роберт Левицький, голова Федерації водних видів спорту Закарпатської області, ці змагання – ліцензійні, за їхніми результатами визначатимуть спортсменів у збірну Закарпатської області для участі в чемпіонаті України з плавання.

Завершилися змагання нагородженням переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

42 − = 34